Willa Natalia

Adres:
Kosmonautów 7/
57-540 Lądek Zdrój
Telefon:
tel.: 693-700-517
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Willa Natalia została wybudowana w 2006 roku. Właściciele domu dbają o to, aby każdy mógł zaznać spokoju oraz maksimum prywatności. Niewątpliwie największą atrakcją jest jej położenie na małym, kameralnym osiedlu willi jednorodzinnych, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum uzdrowiskowej części Lądka Zdroju, nieopodal lasu.

Przez cały rok zwolennicy aktywnego wypoczynku nie będą narzekać na brak atrakcji, bowiem Willa Natalia położona jest w bezpośredniej bliskości szlaków turystycznych oraz wyciągu narciarskiego, basenów. Lądek Zdrój jest doskonałym punktem startowym do ciekawych wycieczek po okolicy zarówno pieszych jak i rowerowych. Nasi Goście mogą na miejscu wypożyczyć rowery i narty.

W domu zawsze panuje miła, rodzinna atmosfera, głównie ze względu na otwartość właścicieli. Goście zawsze mogą liczyć na podpowiedzi odnośnie sposobów spędzania wolnego czasu w Lądku Zdroju i okolicach.

Willa Natalia położona jest na południowym, nasłonecznionym stoku na wysokości ok. 500 m. n.p.m. Dojazd jest bardzo prosty i wygodny drogami asfaltowymi (w zimie stale odśnieżanymi).

Wokół Willi znajduje się dużo zieleni, idealnej na popołudniowy odpoczynek przy grillu. Na terenie posesji jest 5 bezpłatnych miejsc parkingowych.

W Willi Natalia znajduje się sala biesiadna ze stołem bilardowym, gdzie goście mogą spędzać czas z przyjaciółmi do późnych godzin, nie przeszkadzając przy tym innym w wypoczynku.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.