Willa Monte Neve

Adres:
Bolesławów 12/a
57-550 Stronie Śląskie
Telefon:
tel.: 074 8 140 871
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Willa "Monte Neve" położona jest u stóp Śnieżnika w otulinie Parku Krajobrazowego.

Wyjatkowe usytuowanie naszego ośrodka daje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Szlaki piesze oraz rowerowe na Śnieżnik, kolej krzesełkowa na Czarna Górę, stadnina koni, sztuczny zalew - kąpielisko, Góry Stołowe umożliwiają uprawianie aktywnego wypoczynku.

Miłośnicy sportów zimowych znajdą tu dwie pięknie położone stacje narciarskie: Kamienica i Czarna Góra. Niejeden narciarz doceni możliwość wyjścia na stok w butach narciaskich i powrót do pensjonatu zjeżdżając ze stoku wprost pod jego drzwi. Wiele atrakcji turystycznych w tym perła Sudetów - Jaskinia Niedźwiedzia oraz inne zabytki Kotliny Kłodzkiej i Dolnego Śląska zachecają do zwiedzania.

Oferujemy 14 pokoi 2 oraz 3 osobowych wyposazonych w łazienkę z natryskiem. Większość pokoi posiada własne tarasy - balkony z których roztacza się jedna z najpiękniejszych panoram Sudetów, widok na Masyw Śnieżnika.

W ośrodku znajduje się rownież restauracja mieszcząca do 50 osób, oferujaca dla Gości pełne wyżywienie, w której można również organizować imprezy okolicznościowe, rodzinne, szkolenia, spotkania integracyjne.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.