Villa Elise

Adres:
Mickiewicza 9
Stronie Śląskie
Telefon:
tel.: 748142516
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 pokoi 2-osobowych, 2 pokoje 3-osobowe, 1 studio (2 pokoje 2-osobowe) oraz 2 apartamenty (każdy z nich przystosowany jest dla 4 osób). Łącznie możemy zaoferować Państwu 39 miejsc noclegowych.

Oryginalny wystrój naszych apartamentów tworzą zarówno stylowe meble i tkaniny, jak również zabytkowe piece kaflowe oraz oryginalne freski umieszczone na sufitach. Wszystkie pokoje wyposażone zostały w:

* Łazienkę z prysznicem i WC,

* TV SAT, * Radio,

* Telefon,

* Internet.

Organizujemy konferencje, spotkania integracyjne oraz imprezy okolicznościowe. Dysponujemy salą mieszczącą do 40 osób, wyposażoną w niezbędny sprzęt. Wolny czas wypełniamy profesjonalnie organizowanymi imprezami rekreacyjno-sportowymi.

Otoczenie naszego obiektu stanowi starannie zaprojektowany park z fontanną oraz oczkiem wodnym w pobliżu starego klonu. Eleganckie ławki rozmieszczone w różnych zakątkach parku pozwolą naszym Gościom zapomnieć o troskach życia codziennego i w pełni cieszyć się otaczającą ich naturą. Stąd wybrać się można również na spacer do pobliskiego lasu lub podziwiać widok na Czarną Górę.

Z myślą o potrzebach naszych gości, "Villa Elise" łączy w sobie zalety kameralnego miejsca wypoczynku i pracy. Profesjonalna i życzliwa obsługa sprawi, iż każdy dzień pobytu u nas będzie dla Państwa niezapomniany.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.