Tamka Hostel

Adres:
Tamka 30
00-355 Abramów
Telefon:
tel.: 228263095
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Hostel Tamka to jeden z najnowszych obiektów tego typu w Warszawie. Tym co niewątpliwie wyróżnia nas na tle innych hosteli jest wspaniała lokalizacja. Budynek znajduje się tuż obok najbardziej znanych ulic Warszawy - Nowego Światu i Krakowskiego Przedmieścia, oraz dziesięć minut piechotą od Starówki.

Także niedaleko znajdują się inne atrakcje Warszawy, a w tym: centrum biznesowe, centra handlowe, oraz liczne zabytki z Łazienkami na czele. W budynku oferujemy prywatne pokoje: 1-, 2-, 3-, 4-osobowe do wyboru z łazienkami bądź bez oraz pojedyncze miejsca w większych 6-, 8-osobowych. Staramy się by zarówno typ pokoi jak i wyposażenie naszego hostelu odpowiadało każdemu odwiedzającemu nas klientowi. Dlatego właśnie znajdą Państwo u nas miedzy innymi:

 - salę telewizyjną z odtwarzaczem DVD,

- bezpłatny dostęp do internetu (w tym możliwość korzystania także z internetu bezprzewodowego),

- w pełni wyposażoną kuchnię,

- śniadania,

- miejsce na grilla.

Ze względu na zróżnicowany standard naszych pokoi i liczne udogodnienia na terenie budynku, zadowoleni z naszych usług są zarówno turyści zagraniczni zwiedzający Warszawę, biznesmeni, uczestnicy szkoleń w Stolicy jak i krajowe oraz zagraniczne grupy zorganizowane.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.