Rezydencja "Lawendowe Wzgórze"

Adres:
Zachełmie 64
58-562 Podgórzyn
Telefon:
tel.: 607446644, 0757621517
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Zachełmie to przede wszystkim agroturystyka, ale znajdziecie tu Państwo również niejeden pensjonat oraz hotel. Przed wielu laty miejscowość ta słynęła jako kurort/uzdrowisko, ze względu na istniejący tu mikroklimat.

Zapraszamy więc Państwa do wypoczynku w starannie odrestaurowanej i wyposażonej w duchu epoki, ponad siedemdziesięcioletniej willi o cechach architektury eklektycznej, z licznymi zdobieniami, kolumienkami i wieżyczkami.

Park znajdujący się na terenie rezydencji obfituje w wiekowe drzewa, bujne rododendrony, bukszpany, wrzosy oraz lawendę.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasu, sarny, wiewiórki, mnogość gnieżdżących się ptaków, wytwarza szczególne poczucie więzi z naturą. Góry Karkonosze – to idealne miejsce na piesze i rowerowe wycieczki latem, oraz narty, snowboard i sanki zimą.

Urlop, wakacje, ferie czy też długi weekend – to doskonały pretekst do odwiedzenia tych pięknych stron.

Oferujemy noclegi w uroczym miejscu o niepowtarzalnym klimacie. Wszystkie przygotowane dla Państwa pokoje i apartament są bardzo przytulne i jednocześnie przestronne, co w połączeniu z gustownym ich wykończeniem pozwala na całkowite odprężenie.

Salon został tak urządzony, aby nasi goście w miłej atmosferze mogli znaleźć wytchnienie po intensywnie spędzonym dniu przy migotającym ogniu i cieple sączącym się z kominka. W salonie dajemy także Państwu możliwość organizowania spotkań towarzyskich czy rodzinnych, ale także pomożemy zorganizować bankiet lub konferencję biznesową.

Nasza oferta obejmuje również różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, takie jak: rodzinne święta, komunie, bankiety okolicznościowe itp.

Szeroka oferta atrakcji jakie oddajemy do Państwa dyspozycji, pozwala nam na zaproponowanie Państwu całorocznego wypoczynku, z nadzieją iż każdy znajdzie tutaj dla siebie najbardziej korzystną formę spędzenia wolnego czasu i będzie zawsze miło wspominał chwile spędzone w naszej Rezydencji.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.