PORY ROKU - pokoje gościnne

Adres:
Spółdzielcza 3/
24-150 Nałęczów
Telefon:
tel.: 601481000, 815014231
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Dom w pobliżu uroczych nałęczowskich wąwozów lessowych- pokoje 1-,2-,3-osobowe z łazienkami, znajdujące się na parterze lub piętrze (35-40zł/os.). W pokojach telewizor, radio, czajnik, lampki solne, wygodne łóżka 1-osobowe, łożko małżeńskie lub wersalki. Odpoczynek na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Obiekt funkcjonuje 3 lata. Do dyspozycji gości mały aneks kuchenny: kuchenka elektryczna i mikrofalowa, lodówka, naczynia stołowe (szklanki, talerze, sztućce, garnki), kawa, herbata.

- 2 pokoje 1- lub 2-osobowe (max 4 osoby) na parterze ze wspólną łazienką (30-35zł/os.). W pokojach telewizor, radio, czajnik. Meble sosnowe, wygodne 1-osobowe łóżka. (4 ostatnie zdjęcia). Na korytarzu lodówka, mikrofala, naczynia stołowe (szklanki, talerze, sztućce), kawa, herbata.

Doba trwa od godz. 14 w dniu przyjazdu do godz. 11.30 w dniu wyjazdu (inne godziny po uzgodnieniu). Na terenie posesji miejsca parkingowe. W pokojach bezprzewodowy dostęp do internetu. Drogę do centrum miasteczka i parku pokonacie Państwo w ciągu 5 minutowego spaceru (400m). Latem proponujemy wypoczynek w ogrodzie, miejsce do zabawy dla dzieci, możliwość grilowania.

Wyżywienie we własnym zakresie lub możliwość wykupienia posiłków 100m od naszego obiektu. W pobliżu parku znajduje się stołówka Stara Apteka, tel. 0691090185 (obiad od 10 zł), pizzeria, restauracje, kawiarnie, cukiernie, pyszne!!! lody. Stołować można się też w sanatoriach, www.uzdrowisko-naleczow.com.pl które oferują Państwu różnorodne zabiegi lecznicze, w tym bezpłatne, finansowane przez NFZ- wystarczy skierowanie na zabiegi od lekarza I kontaktu i ustalenie terminu pod tel. 081 5014356 wew 357.

W trakcie pobytu mogą Państwo pokonywać liczne trasy spacerowe i rowerowe (udostępniamy rowery), korzystać z basenu Aquatonic, zabiegów leczniczych w sanatoriach, masaży w SPA Nałęczów. W zimie polecamy wyciąg narciarski, 10km www.nartsport.pl , kulig, a latem kompleks basenowy w Rąblowie .

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.