Pensjonat Wellness&Spa Afrodyta Ośno Lubuskie

Adres:
Grunwaldzka 46
69-220 Ośno Lubuskie
Telefon:
tel.: 48 95/757 62 81-86
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Jest nam niezwykle miło zaprosić Państwa do jednego z najpiękniejszych SPA w Polsce - Pensjonatu Afrodyta SPA w Ośnie Lubuskim. Wypoczną tu Państwo w nowoczesnym, ekskluzywnym, a jednocześnie urokliwym i emanującym spokojem miejscu. SPA Afrodyta to wspaniały kompleks, urokliwie położony, w niewielkim miasteczku, wśród czystych lasów, tuż nad brzegiem jeziora.

SPA Afrodyta jest wspaniałym miejscem na wypoczynek, relaks i regenerację sił. Piękne wnętrza i nowoczesne gabinety, harmonizują z wodą, dźwiękami i zapachami. Do Państwa dyspozycji są sauna kwiatowa i fińska, piękny i rozświetlony ciepłym światłem basen, pokój masażu dla dwojga, ekskluzywne gabinety odnowy biologicznej i fizjoterapii, gdzie znajdziecie pełne odprężenie,wypoczynek i odmłodzenie.

SPA Afrodyta oferuje nie tylko różnorodne zabiegi, ale przede wszystkim profesjonalizm i rodzinną atmosferę. Jak nigdzie indziej dba się tu o komfort pobytu pensjonariuszy, o ich wyciszenie i odprężenie.

Swoim klientom SPA oferuje spotkania przy grillu i ognisku, indywidualne wycieczki piesze i rowerowe, wieczorki taneczne i koncerty. Dzięki bardzo dobremu zapleczu hotelowemu można tu również zorganizować spotkania zawodowe, szkolenia, bankiety i konferencje.

O Państwa zadowolenie i komfort zadbamy osobiście.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.