Pensjonat Queen

Adres:
Wybrzeżna 2/
68-208 Łęknica
Telefon:
tel.: +48 880 073 860 +48 880 073 867
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Otwarty w 2009 roku Pensjonat QUEEN jest kameralnym dogodnie zlokalizowanym pensjonatem położonym w przepięknym 1000-hektarowym parku wpisanym na listę światowego dziedzictwa kultury UNESCO i uznanym przez ekspertów za najpiękniejszy park stylu angielskiego w całych Niemczech i Polsce.

Przygotowując pokoje w sposób szczególny zadbaliśmy o to, aby zapewnić Państwu komfortową atmosferę sprzyjająca wypoczynkowi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy kawiarnie z pyszną kawą i deserami, profesjonalny disco-drink-bar z klimatyzacją, gdzie organizujemy na życzenie wszystkie imprezy okolicznościowe, bezpieczny parking, basen odkryty, bezprzewodowy internet, projektor multimedialny i cyfrową telewizję naziemną.

Pomagamy przy organizowaniu wycieczek rowerowych i wypożyczaniu rowerów, spływów kajakowych i pontonowych, kuligach, cateringu i przejazdach bryczką. Bliska lokalizacja największego bazaru na zachodniej granicy Polski i jednego z największych w Europie zapewni dużo wrażeń dla każdego kto pragnie wrócić do domu z mnóstwem prezentów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i czekamy na możliwość przywitania Państwa w naszych progach!

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.