Ośrodek Wczasowo-Rekreacyjny "RELAX"

Adres:
Robotnicza 23
57-330 Szczytna Kłodzka
Telefon:
tel.: 748669262, 605426109
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Ośrodek znajduje się między Dusznikami Zdrój a Szczytną. Obiekt składa się z 3 budynków oferujących pokoje o różnym standardzie wyposażenia. Ceny skierowane są do każdego, od turystów pragnących podziwiać zakątki Kotliny Kłodzkiej, po gości poszukujących pobytu w spokoju o wysokim standardzie świadczonych usług. Obszerna powierzchnia parku, basen kąpielowy, altanka z rożnem i wiele innych atrakcji sportowych i wypoczynkowych powoduje, iż Ośrodek "Relax" jest idealnym miejscem do spędzania wczasów z rodziną o charakterze rekreacyjnym.

Serwujemy posiłki oparte na doskonałej polskiej kuchni rekomendowanej przez naszych gości.Z naszej oferty korzystają kluby sportowe, szkoły tańca, które mają do dyspozycji odpowiednio duże sale do ćwiczeń, obszerną powierzchnię parku do zajęć, boiska sportowe i ścieżki do biegania w bezpośrednim sąsiedztwie posesji ośrodka.

Ośrodek znajduje się 13 km od Stacji Narciarskiej Zieleniec - ponad 20 wyciągów narciarskich, w tym koleje krzesełkowe 4-osobowa i nowo otwarte w sezonie 2008/2009 krzesło 6-osobowe i 4-osobowe ! Pogoda w Zieleńcu i inne informacje dostępne na stronie www.zieleniec.pl

3 km od Ośrodka znajduje się nowo wybudowane pole golfowe w Szczytnej

Na terenie ośrodka dostępny bezprzewodowy internet WI-FI - parter budynku wczasowego

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.