Hotel Sofitel Warsaw Victoria

Adres:
Królewska 11
00-065 Abramów
Telefon:
tel.: 226578011
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Zlokalizowany w samym sercu Warszawy, na wprost pięknego Parku Saskiego i zaledwie kilka kroków od historycznej oraz biznesowej cześci stolicy. Sofitel Warsaw Victoria harmonijnie łączy polską tradycję z nowoczesnością i francuską finezją oferując pokoje o najwyższym standardzie, zaprojektowane z dbałością o szczegóły. Hotel Sofitel Warsaw Victoria posiada szeroki wybór sal przeznaczonych do organizowania spotkań, konferencji i bankietów o łącznej powierzchni 1500m2.

Niezależnie od celu podróży, oczaruje Cię nasz przestronny hol wypełniony naturalnym światłem, zacisze dwóch barów z pianinami oraz niezrównany widok na Operę i Ogrody, rozciągający się z naszych sal konferencyjnych.

Sofitel Warsaw Victoria to 343 nowoczesnych pokoi i luksusowych apartamentów, które zostały zaprojektowane z myślą o komforcie gości.

3 pokoje dla osób niepełnosprawnych, 10 luksusowych apartamentów, oraz apartament Prezydencki są dostosowane do najwyższych światowych standardów w dziedzinie telekomunikacji, ekologii oraz bezpieczeństwa. Pokoje posiadają: telefon z możliwością uaktywnienia drugiej linii na fax lub modem, pocztę głosową, sejf, minibar, płatną telewizję z wyborem filmów, telewizję satelitarną, bezpłatne podłączenie do internetu, indywidualnie sterowana klimatyzację, oraz dla bezpieczeństwa –wykrywacze dymu. Wszystko to aby zapewnić wyjątkowy pobyt Gościom

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.