Hotel Pałac Łomnica

Adres:
Karpnicka 3/
58-508 Jelenia Góra
Telefon:
tel.: 75 71 30 460
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Odwiedź perłę Kotliny Jeleniogórskiej – dwa Łomnickie Pałace otoczone 9 hektarowym romantycznym parkiem oraz Folwark z wieloma atrakcjami dla całej rodziny.

W wyjątkowym zakątku świata u podnóża Karkonoszy w samym sercu Doliny Pałaców i Ogrodów znajdziecie Państwo wiejską idyllę śląskiej arystokratycznej posiadłości.

Życzliwa atmosfera Pałacu zachęca do rodzinnych pobytów. Łóżeczka dla najmniejszych, foteliki, menu dla małych księżniczek i książąt oraz plac zabaw gwarantują, że poczujecie się jak w domu. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą swoich czworonożnych przyjaciół.

Pokoje odzwierciedlają historyczny charakter Pałacu. Każdy ma unikalne, niepowtarzalne wyposażenie. Wszystkie pokoje zdobią starannie dobrane sztychy, śląskie lniane zasłony i biedermeierowskie kotary. Do dyspozycji mamy małe, średnie i duże pokoje, zróżnicowane pod względem cenowym:

12 pokoi w Małym Pałacu

5 dwupokojowych apartamentów w Domkach Ogrodnik

1 trzypokojowe studio na poddaszu w jednym z Domków Ogrodnika

W przytulnych wnętrzach Restauracji oraz w reprezentacyjnych Salach Różowej i Niebieskiej serwujemy tradycyjne regionalne potrawy, które przyciągają gości z daleka. Świeże naturalne produkty z naszego ogrodu oraz od lokalnych dostawców powodują, że każda potrawa jest kulinarnym przeżyciem.

W Dużym Pałacu obok hotelu oferujemy bogaty wachlarz imprez kulturalnych, wystaw, koncertów i festynów, które urozmaicą dodatkowo Państwa pobyt. Zachęcamy również do zakupów produktów regionalnych w Pałacowym Sklepiku.

Muzealny Folwark, który właśnie budzi się do życia, oferuje Wam wiejską kuchnię w sklepieniach rustykalnej stajni. Praca kowala w kuźni, owieczki i różowe prosiaczki … Po prostu żywy Folwark tak jak kiedyś.

Region zaskakuje bogactwem ofert turystycznych o każdej porze roku. Pałac Łomnica jest idealnym miejscem do spędzenia urlopu aktywnie np. jeżdżąc na nartach lub wędrując po górach jak również do urlopu wypoczynkowego w otoczeniu natury. Zamki i pałace w niezliczonych bajecznych wioskach czekają, aby odkryć ich czar.

Odprężająca atmosfera Pałacu Łomnica daje Ci to, co potrzebujesz. Wellness dla ducha i ciała.

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.