Czarnowoda na Roztoczu

Adres:
Czarnowoda 4
22-442 Zamość
Telefon:
tel.: 506003301
Ocena:
Liczba opinii:
0 opinie
Dodaj opinię
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Na końcu świata, wśród lasów i pól z dala od zgiełku i codziennej gonitwy. Wśród starych sadów i młodej winnicy, gdzie gospodarzami są zwierzęta a my ludzie staramy się do nich dopasować czeka na Ciebie przyjazne miejsce, dzikie i jeszcze do końca nie odkryte.

U nas nie ma placu zabaw, kortów, boisk itp., dlatego niepisany spokój i magia tego miejsca sprawią, że wyjedziesz od nas naładowany pozytywną energią.

Wieczorne ogniska przy oryginalnych, miejscowych nalewkach pozostaną na zawsze w pamięci.

To zaczarowane miejsce położone między Zamościem a Krasnobrodem gdzieś na wzgórzu u progu Roztoczańskiego Parku Narodowego zachęca do pieszych a także rowerowych eskapad.

W upalne dni piękne "Szumy" cicho szumiące stare baśnie wodą, której nurty pokonują liczne kaskady tworząc olśniewające małe wodospady przyjmą Cię gościnnie i odkryją przed Tobą bajkowy świat. Spływy kajakowe pozwolą Ci z bliska poczuć, wszystkimi zmysłami uroki tego przepięknego zakątka. Jeśli zatęsknisz za gwarem i atmosferą wakacji, plaża w Krasnobrodu sprawi, że poczujesz się jak nad morzem.

Po dniu pełnym atrakcji chętnie siądziesz w jednej z zamojskich kafejek na przepięknym starym mieście na którym panuje nieopisany i wyjątkowy klimat.

Czarnowoda to idealny wybór dla Ciebie jeśli chcesz uciec od ludzi i hałasu, ale Czarnowoda to także idealne miejsce jeśli chcesz aktywnie spędzić czas.

piesze wycieczki

rowery

jazda konna

spływy kajakowe

przejażdżki UAZ-em

i inne atrakcje uzależnione od inicjatywy i Twojej wyobraźni i chęci.

Zapraszamy do Czarnowody przez cały rok, zapewniając ciepłą atmosferę, podgrzewaną ogniskiem z kominka i podlewaną napitkami gospodarza.

Gospodarstwo jest świeżo po remoncie zakończonym wiosną tego roku.

Wyposażenie pokoju w standardzie hotelowym:

- pościel

- koce

- ręczniki (duży i mały)

- mydło

- płyn pod prysznic/szampon

- suszarka

- żelazko

Opinie o miejscu

Znasz ciekawe miejsce?

Poinformuj nas, a my umieścimy informację o nim na stronie.