Studia dla psiarzy

Kategoria:
Nauka i szkolenia,
dodane przez:
qqeq, 05.10.2010
Ocena:
8
Zgłoś nadużycie
Zgłoś nadużycie

Psy to najbardziej popularne i najczęściej spotykane w naszych domach zwierzęta. Pełnią w naszym kraju przeróżne funkcje użytkowe, od pilnowania domów czy obiektów, poprzez ochronę stad, do wyszukiwania ludzi poszkodowanych w czasie katastrof czy zasypanych pod lawinami. Jednakże podstawowym zadaniem większości z nich jest funkcja zwierząt towarzyszących - przyjaciół ludzi. Stąd duże zainteresowanie pogłębieniem wiedzy o biologii, hodowli i behawiorze tego gatunku zarówno wśród miłośników psów, jak i osób, które z racji pełnionych funkcji mają do czynienia z ustawodawstwem regulującym postępowanie w przypadku problemów związanych z psami.

Dlatego też powstał pomysł zorganizowania przy Wydziale Nauk o Zwierzętach SGGW Podyplomowych Studiów "Pies i jego rola w społeczeństwie" do uczestnictwa, w których serdecznie państwa zapraszam!

Komentarze

 • Dobry artykuł, polecam

  Data dodania:
  30.03.2011
  Dodany przez:
  pupil
 • również polecam ten artykuł - zawiera naprawdę przydatne materiały

  Data dodania:
  05.04.2011
  Dodany przez:
  anetta
 • bardzo w porządku artykuł :)

  Data dodania:
  05.04.2011
  Dodany przez:
  leszek
 • fajny pomysł z tymi studiami dla psiarzy :) Ja juz na studia jestem troche za stary, ale młodzi mogą jeszcze skorzystać

  Data dodania:
  07.04.2011
  Dodany przez:
  janek100

Kategorie

Dodaj link

Psy to Twoja pasja? Znalazłeś ciekawy materiał o psach w internecie? Podziel się nim. Dyskutuj o najciekawszych stronach.